Szczepienia są najskuteczniejszą metodą ochrony przed chorobami zakaźnymi.

Szczepienia, porady dla osób podróżujących

Naszym celem jest pomagać ludziom podróżować w bezpieczny i przyjemny sposób. Posiadamy wszystkie szczepionki, które są potrzebne do bezpiecznej podróży zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W trakcie wizyty w naszym Centrum Szczepień spotkasz specjalistę chorób zakaźnych zajmującego się medycyną podróży i szczepieniami. Zalecenia co do szczepień przed wyjazdem i rekomendowane leki będą wydane na podstawie indywidualnego planu podróży włączając w to cel podróży, planowane aktywności, długość pobytu i historię chorób.

Szczepienia uzupełniające dla dorosłych i dzieci

Nawet gdy nigdzie nie wyjeżdżasz warto uzupełnić szczepienia ze względu na znaczny postęp jaki się dokonał w tej dziedzinie medycyny. Są także szczepienia które powinno się regularnie powtarzać.

Konsultacje – specjalista chorób zakaźnych

Konsultacji udziela lek. med. Jakub Loster, specjalista chorób zakaźnych mający wieloletnie doświadczenie w profilaktyce chorób zakaźnych i medycynie podróży.

Podróże w interesach

Pomożemy Ci zapewnić bezpieczną podróż i efektywnie zarządzać ryzykiem związanym z podróżami.

  • Wystawiamy międzynarodowe książeczki szczepień (tzw. żółta książeczka)
  • Jest możliwość płatności kartą płatniczą
  • Dla firm wystawiamy faktury przelewowe

Poradnik podróżnika

Bezpiecznie w świat cover
Poradnik podróżnika w pliku PDF

Szczepienia obowiązkowe i zalecane „tęcza”

Szczepienia obowiązkowe i zalecane przed wyjazdem do różnych krajów świata przedstawione w formie tabelarycznej – tzw. „tęcza”. Popularna i przystępna forma przedstawienia zalecanych szczepień przed wyjazdem do danego kraju.